Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для зміни мови перегляду сторінки виберіть із списку потрібну


Дворічанський Центр дитячої та юнацької творчості

Дворічанської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

ймовірно 1936

 

Директор ЦДЮТ

Бервено Ольга Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель іноземної мови, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1985 року.

 

Контингент учнів

У 2012-2013 навчальному році навчається 746 учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів

 

Мова навчання

Українська

 

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за такими напрямками гурткової роботи: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, еколого-натуралістичний, фізкультурно-спортивний, науково-технічний, військово-патріотичний, соціально-реабілітаційний

 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 5 педагогів, з них 4 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію має 1 чол., І кваліфікаційну категорію – 1 чол.,категорію «спеціаліст» – 3 чол.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Навчання дітей та підлітків у творчих об’єднаннях за інтересами, задоволення їх різнобічних потреб у додатковій освіті»

Відзначено грамотами МО та обласного Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації – 1

ЦДЮТ є організатором роботи МАН в районі

Постійних дописувачів фахової преси (видавництва «Основа», «Шкільний світ», «Позашкільна освіта») – 5.

Створено «Програму розвитку профілактично-реабілітаційного комплексу туризму та відпочинку в Дворічанському районі до 2016 року»

Діє районна програма історико-краєзнавчого пошуку учнівської молоді та громадськості до 90-річчя району «Моя земля – земля моїх батьків»

ЦДЮТ співпрацює з НПП «Дворічанський» з питань туристсько-просвітницької роботи

Районні координатори різноманітних конкурсів «Моя Батьківщина – Україна», «Історія міст і сіл», «Слобожанські дзвони Перемоги», «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», «Юний дослідник», «Валеологія – вибір XXI ст» та інших.

Переможці конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад в межах конкурсу «Разом в майбутнє», створення комютерного клубу на базі ЦДЮТ

Переможці конкурсу дитячої творчості «Україна та Я – можливі тільки разом»

Дипломанти конкурсу «Кращий інноваційний проект у сфері екології та природокористування. Дитячий оздоровчий табір екологічного спрямування «Білі гори»

Гурткова робота

В ЦДЮТ працює 39 гуртків: ізостудія-1, вокальний-3, шахи-5, макраме-2, молодіжний клуб-1, початкове технічне моделювання-2, екологічний-2, еколого-краєзнавчий-1, історико-краєзнавчий-3, туристсько-краєзнавчий-1, туристський-3, художня вишивка-1, прикладні мистецтва-2, народні умільці-4, театральний-1, рукоділля-1, плетіння на спицях і гачком-1, в’язання-1, народознавство-1, комп’ютерна справа-1, клуб «Пам’ять»-1, клуб «Юний прикордонник»-1.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг вихованців − 4 навчальних кабінети, 1 комп’ютерний зал (10 ПК), танцювальний зал – 1, актовий зал – 1

 

Досягнення вихованців

Кількість учасників II етапу конкурсу-захисту робіт МАН в 2011-2012 н.р. – 10, переможців – 2

Переможців обласних творчих конкурсів – 28

Переможців конкурсу «Моя Батьківщина – Україна» − 2

Дипломом нагороджена агітбригада «Екошанс» − переможець заочного відбіркового етапу фестивалю колективів екологічної просвіти.

Успішно виступили на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН вихованці Дворічанського ліцею.

Диплом лауреата обласного конкурсу талантів і краси «Юна принцеса Євро - 2012» виборола Дєгтярьова Ліза. Вона нагороджена титулом «Віце-міні-міс «Юна принцеса», а також дипломом номінації «Міні міс» у загальноміському конкурсі краси та таланту «Міс юність».

Шість переможців районного конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» були запрошені до участі в обласному етапі. Переможцями районного конкурсу популярної української пісні «Червона рута» стали Ковбаса Маша (Дворічанська ЗОШ), Луніна Даша (Кам’янський НВК), Шкуратова Анастасія (Колодязненська ЗОШ), Кірсанова Анна (Мечниківський НВК).

У фестивалі ДЮП перемогла команда Топільської ЗОШ, яка взяла участь в регіональних змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

Подякою за активну участь у відкритому шаховому турнірі на кубок Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості «Е2-Е4» нагороджена команда Дворічанського ЦДЮТ (керівник Ковальов Г.Л.).