Підсумковий протокол
засідання журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
Харківського територіального відділення МАН України у 2014/2015 навчальному році
Дворічанського району Харківської області
№ з/п |
Прізвище, ім’я, по батькові учня |
Назва навчального закладу |
Клас |
Відділення, назва секції |
І тур
Заочне оцінювання
(20/25 б.) |
ІІ тур
Контрольна робота
(33/30 б.) |
ІІІ тур Захист науково- дослідниць- кої роботи (47/45 б.) |
Базова дисципліна |
Загальна кількість балів
(100 б.) |
Місце |
1. |
Мажулін Євген Володимирович |
Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради |
11 |
Філософії та суспільствознавства, педагогіка |
24 |
27,5 |
42 |
українська мова та література |
93,5 |
I |
2. |
Зозуля Олександр Сергійович |
Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради |
11 |
Філософії та суспільствознавства, соціологія |
24 |
20 |
43 |
історія України |
87 |
I |
3. |
Філімонов Роман Володимирович |
Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради |
10 |
Історії, історичне краєзнавство |
23 |
25 |
38 |
історія України |
86 |
I |
4. |
Чиляков Владислав Сергійович |
Колодязненська ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
10 |
Історії, історичне краєзнавство |
15 |
8 |
- |
історія України |
23 |
- |
5. |
Прокопович Діана Михайлівна |
Токарівська ЗОШ I-II ст. Дворічанської районної ради |
9 |
Історії, історичне краєзнавство |
19 |
11 |
26 |
історія України |
56 |
- |
6 |
Бабич Тетяна Олександрівна |
Тавільжанська ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
10 |
Історії, історія України |
20 |
17 |
25 |
історія України |
62 |
- |
7 |
Бабич Катерина Олександрівна |
Тавільжанська ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
9 |
Історії, історія України |
18 |
- |
- |
історія України |
18 |
- |
8 |
Тарасов Артем Геннадійович |
Мечниківський НВК Дворічанської районної ради |
10 |
Наук про Землю, географія та ландшафтознавство |
19 |
7 |
35 |
географія |
61 |
- |
9 |
Кисельов Станіслав Миколайович |
Жовтнева ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
10 |
Технічних наук, технологічні процеси та перспективні технології |
18 |
8 |
- |
математика |
26 |
- |
10 |
Герасименко Володимир Петрович |
Жовтнева ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
9 |
Технічних наук, технологічні процеси та перспективні технології |
15 |
- |
- |
математика |
15 |
- |
11 |
Сизонов Андрій Олександрович |
Тавільжанська ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
11 |
Хімії та біології, психологія |
19 |
21 |
45 |
біологія |
85 |
I |
12 |
Нікуліна Анастасія Сергіївна |
Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради |
9 |
Економіки, економічна теорія та історія економічної думки |
20 |
18 |
47 |
математика |
85 |
I |
13 |
Ніколенко Оксана Анатоліївна |
Вільшанська ЗОШ I-III ст. Дворічанської районної ради |
11 |
Математика, математичне моделювання |
20 |
20 |
46 |
математика |
86 |
I |
14 |
Оганесян Каріне Грачиківна |
Дворічанський ліцей Дворічанської районної ради |
10 |
Хімії та біології, зоологія, ботаніка |
19 |
23 |
45 |
біологія |
87 |
I |
15 |
Мичка Денис Олександрович |
Рідкодубська ЗОШ I-II ст. Дворічанської районної ради |
8 |
Хімії та біології, зоологія, ботаніка |
16 |
26 |
- |
біологія |
42 |
- |
16 |
Бикова Анна Євгеніївна |
Пристанційна ЗОШ I-II ст. Дворічанської районної ради |
7 |
Хімії та біології, зоологія, ботаніка |
15 |
18 |
35 |
біологія |
68 |
- |
17 |
Осика Ірина Олексіївна |
Мечниківський НВК Дворічанської районної ради |
10 |
Хімії та біології, хімія |
13 |
4 |
20 |
хімія |
37 |
- |
Голова журі – - Коваль Н.І. – начальник відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації
Члени журі: - Мірошніченко О.Г. – завідуюча методкабінетом відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації
- Доценко В.О. – директор Дворічанського ліцею
- Сомова Ю.М. – вчитель Пристанційної ЗОШ I-II ст.
- Білоус Л.І. – вчитель Тавільжанської ЗОШ I-III ст.
- Шипілов В.В. – вчитель Дворічанського ліцею
- Заруба Н.М. – вчитель Пристанційної ЗОШ I-II ст.
- Логоша О.С. – методист відділу освіти Дворічанської районної державної адміністрації
- Поскуріна Н.Л. – вчитель Дворічанського ліцею
- Пархоменко М.О. – вчитель Дворічанського ліцею
- Бабай Л.В. – методист ЦДЮТ з навчально-виховної роботи, відповідальна за роботу МАН