Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дворічанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Колосок» Дворічанської селищної ради Дворічанського району Харківської області

 

 

Ø     Повна назва: Дворічанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 «Колосок» Дворічанської селищної ради Дворічанського району Харківської області

Ø     Скорочена:Дворічанський ДНЗ №1 «Колосок»

Ø     Тип ДНЗ: дошкільний навчальний заклад( ясла-садок)

Ø     Форма власності: комунальна

Ø     Тип місцевості: міська

Ø     Поштова адреса: 62702 Дворічанський район смт. Дворічна вул. Радянська,62

Ø     Завідувач: Стойка Ірина Миколаївна

Ø     Мова навчання: українська

Ø     Кількість персоналу: 31 особа

Ø     Кількість дітей: 133

Ø     Кількість груп: 6

Ø     Режим роботи: 5 денний, 9-10 годинний

Ø     Групи цілодобового перебування: відсутні

Ø     Телефони: 764-39

Ø     E-mail: відсутній

Ø     Сайт: відсутній

Ø     Нормативна наповнюваність: 60%

Ø     Прийнятих заявок: -

Ø     Заявок від пільговиків: -

Ø     Історія закладу та основні досягнення:

 

В 80-х роках минулого сторіччя в мальовничому селищі Дворічна над берегом річки Оскіл на схилах Лисої гори виріс новий житловий масив, який заселила молодь. За потребою батьків у наданні дошкільної освіти дітям виникла потреба у збільшенні місць для дітей дошкільного віку. Дві установи в Дворічній (ясла та садочок) не мали змоги забезпечити усіх бажаючих дошкільною освітою, тому рішенням районної державної адміністрації було вирішено збудувати новий сучасний дошкільний заклад, який було здано в експлуатацію в 1982 році. Заклад був розрахований на 12 груп та 260 місць, що дало змогу забезпечити потребу дворічан в дошкільній освіті. Ключі від дитячого садка було вручено чудовій, енергійній, прекрасній жінці, досвідченому педагу – Надії Сергіївні Гречко. Це вона запалила вогник життя в серці дитячого садка і потягнулися на цей вогник гарні, добрі майстри своєї справи - вихователі: Каліновська В.Ф., Гаркава Л.О., Маліванкіна В.М., Судакова О.М., Мостова Н.М., Фуке Л.В., Романенко З.П., Тесленко З.В., а також приїхали до садочку випускники Лебединського педучилища Кочкіна Л.Ф. і Нечітенко Л.П. Нові педагоги все приходили і приходили: Калініна В.О., Борисенко В.А, Дорошенко А.Л., Зубко В.М., Ульм Л.Л.

Приходила до колективу молодь, працювали нянями та придивившись до роботи вихователя, зрозуміли, що це їхнє покликання. Закінчили педагогічне училище Пишняк В.Д., Лошкарьова Л.С., Морозова С.О. В закладі функціонували всі дванадцять груп по 30 – 35 дітей.

В 1996 р. одну з вивільнених груп було переобладнано під спортивну залу і першим інструктором з фізкультури був Лошкарьов Д.Я. вчитель фізичного виховання.

З 1996 р. ДНЗ очолює завідуюча Гряник М.П. За роки роботи в даному колективі енергійна, діяльна вдача Маргарити Петрівни у поєднанні з високою відповідальністю у становленні до кожної справи, сприяла згуртуванню колективу. В ДНЗ «Колосок» були створені та працювали різноманітні гуртки: з народознавства, гурток «Сімейне читання», «Дзвінкі голосочки», драматизації, «Режисерська гра», «Майстерня слова», «Андрійко – Мудрійко», «Школа м’яча», «Зелені вогники». Своїми руками виготовлені ляльки для лялькових вистав, пальчиковий театр, театр рукавичок. Вихователі дитячого садочку приймали участь в художній самодіяльності районного будинку культури, де займали призові місця, приймали участь в конкурсах: «Нумо дівчата», «Вихователь року». Талановиті вихователі відкривали і талановитих дітей, які були постійними учасниками районних конкурсів: «Дюймовочка», «На балу у Попелюшки», «Містер Х».

У вивільнений кімнаті ДНЗ оснащено екологічну кімнату, в ній є карта «Екологічні стежини селища», колекція мінералів, гербарії, різноманітні таблиці, а також створено куточок живої природи, в якому є рослини, тварини, птахи.

За участю вихователів було створено вокальну групу – художній керівник – Хаустова А.О.

Саме в нашому дитячому садочку було найбільше вихователів, які мали звання «Вихователь-методист»: Каліновська В.Ф., Гречко Н.С, Мостова Н.М.. Колектив міцнів, зростав, набував педагогічної майстерності і за результатами атестації було присвоєно звання «Вихователь-методист» вихователям Саніній Л.В. та Пишняк В. Д.

Вихователь Калініна В.А. багато років працювала над проблемою народознавства і результатом її роботи стала оформлена кімната-музей з народознавства.

У 2009 р. на посаду завідувача ДНЗ була призначена Стойка І.М., яка очолює колектив до сьогоднішнього дня.

Традиційними для нашого колективу весь цей час є родинні, етнографічні, фольклорні свята та розваги з дітьми, ознайомлення дошкільників з народними традиціями, звичаями, святами, залучення батьків до участі в роботі дошкільного закладу.

В 2010/2011 навчальному році колектив ДНЗ зайняв перше місце серед ДНЗ району в огляді-конкурсі підготовки закладів освіти до нового навчального року.

В 2012/2013 навчальному році в конкурсі професійної майстерності «Вихователь року» у 2013 році взяли участь у різних номінаціях всі педагоги установи, троє учасників стали переможцями в кожній номінації: музичний керівник - Хаустова О.О., досвідчений вихователь - Саніна Л.В., яка не вперше є переможцем районного конкурсу, вихователь дітей 5-річного віку - Курбатова В.М.