Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дворічанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2

Тавільжанської сільської  ради Дворічанського району

Харківської області

 

Повна назва: Дворічанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 Тавільжанської сільської ради Дворічанського району Харківської області

Ø     Скорочена:Дворічанський ДНЗ №2

Ø     Тип ДНЗ: дошкільний навчальний заклад( ясла-садок)

Ø     Форма власності: комунальна

Ø     Тип місцевості: сільська

Ø     Поштова адреса: 62701 Дворічанський район с.Тавільжанка вул. Перемоги, 24

Ø     Завідувач: Уматова Ольга Олексіївна

Ø     Мова навчання: українська

Ø     Кількість персоналу: 7 осіб

Ø     Кількість дітей: 22

Ø     Кількість груп: 1 різновікова

Ø     Режим роботи: 5 денний, 9-10 годинний

Ø     Групи цілодобового перебування: відсутні

Ø     Телефони: 763-20

Ø     E-mail: відсутній

Ø     Сайт: відсутній

Ø     Нормативна наповнюваність: 85%

Ø     Прийнятих заявок: -

Ø     Заявок від пільговиків: -

Ø                      Історія закладу: Дворічанський ДНЗ №2 було засновано у 1956 році в пристосованому приміщенні розрахованому на 25 дітей, функціонувала 1 різновікова група.

Першою завідуючою (1956-1958 рр.) була призначена Мельник Марія Кузьмівна, вихователем працювала Долбієва Любов Сергіївна.

З 1958-1959 рр. завідувачем працювала Носаєва Раїса Никифорівна, з 1959 року по 1960 рік керівником закладу була Антонова Олександра Олексіївна, з 1960 по 1973 рік Рибалка Катерина Сергіївна.

1 червня 1969 року було здане в експлуатацію нове приміщення Дворічанського ДНЗ №2, яке було розраховане на 2 групи з 50 місцями. На цей час в закладі функціонувало 2 різновікові групи і 1 ясельна (в старому приміщенні).

В 1970 році була відкрита 3-тя група в новому приміщенні закладу, всього дітей було 90 осіб.

В період з 1959 по 1973 рік вихователями працювали Назаренко Емма Іванівна, Уматова Ольга Олексіївна, Кряж Надія Семенівна, Остапенко Валентина Василівна, Ігнатенко Катерина Степанівна.

В 1973 році на посаду завідувача була призначена Раєвська Людмила Дмитрівна, яка працювала до 1980 року.

З 1980 року на посаду завідувача була призначена вихователь Уматова Ольга Олексіївна, яка працю керівником по сьогоднішній день.

В 1984 році з причини зменшення контингенту дитячого населення в закладі була закрита 1 група, в ДНЗ залишилось 65 дітей; в 1990 та в 1997 році з причини зменшення фінансування знову було скорочено групу та персонал - дітей залишилось 40 осіб та 22 дитини  в результаті чого залишилась 1 різновікова група з 22 дітьми, яка функціонує до сьогодні.

Вихователем працює випускниця гуманітарно-педагогічної академії Глушко Світлана Вікторівна.

 

Ø     Основні досягнення:

 

З 2007 по 2011 рік наш дошкільний заклад посідає перше місце в районному огляді - конкурсі на кращу підготовку закладів освіти до нового навчального року. У 2009 році дошкільний заклад отримав подяку відділу освіти до 40- річчя заснування ДНЗ.

У 2010 році вихованці нашого закладу брали участь у районному конкурсі дитячої та юнацької творчості «ТАЛАНТИ ТИСЯЧОЛІТТЯ», де посіли III місце, як наймолодші його учасники.

У 2012 році завідувач ДНЗ Уматова Ольга Олексіївна була ногороджена Почесною грамотою МОНМС України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Але вагомий результат та якісні досягнення в роботі закладу вважаються його випускники. Колектив за багаторічний стаж роботи виховав медичних працівників, інженерів, робітників, які залишилися в районі та працюють на всій території України та інших пострадянських республіках. А великою гордістю садочка є випускники, які вибрали педагогічну діяльність і працюють в закладах освіти району, області та інших країнах. Це такі педагоги, як Котлярова Л.Г. вчитель української мови та літератури Дворічанської ЗОШ, Бережна О.В. - вчитель початкових класів працює у відділі освіти методистом, Василець В.А. вчитель початкових класів Пристанційної ЗОШ, екс-директор Пристанційної ЗОШ; Суховєєва О.В. вчитель світової літератури та російської мови Пристанційної ЗОШ, Кряж В.В. вчитель фізики та математики працює в м.Харкові; вихователями в ДНЗ району працюють Мазійова І.В., Саніна Л.В. (неодноразовий переможець районного конкурсу «Вихователь року») та багато інших.