Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кутьківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

Кутьківської сільської  ради Дворічанського району

Харківської області

 

Повна назва: Кутьківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Кутьківської сільської  ради Дворічанського району Харківської області

Скорочена: Кутьківський ДНЗ

Ø     Тип ДНЗ: дошкільний навчальний заклад( ясла-садок)

Ø     Форма власності: комунальна

Ø     Тип місцевості: сільська

Ø     Поштова адреса: 62730  Дворічанський район с. Кутьківка пл. Перемоги, 23

Ø     Завідувач: Бондарь Раїса Олександрівна

Ø     Мова навчання: українська

Ø     Кількість персоналу: 5 осіб

Ø     Кількість дітей: 22

Ø     Кількість груп: 1 різновікова

Ø     Режим роботи: 5 денний, 9-10 годинний

Ø     Групи цілодобового перебування: відсутні

Ø     Телефони: відсутній

Ø     E-mail: відсутній

Ø     Сайт: відсутній

Ø     Нормативна наповнюваність: 67%

Ø     Прийнятих заявок: -

Ø     Заявок від пільговиків: -

Ø    Історія закладу: Заклад створено в 1971 році колгоспом «Хвиля революції ( голова правління колгоспу - Піддубко Анатолій Олексійович), заклад було розраховано на 57 дітей, режим роботи був цілодобовий, працювала 1 різновікова група. Опалення було пічне, водогону та каналізації не було. По 1974 рік дошкільний заклад очолювала Гайворонська Ніна Максимівна, вихователем працювала Данчук Надія Сергіївна.

З 1974 по 1981 рік керівником закладу працювала Герасименко Клавдія Сергіївна. В цей період на посаду вихователя була прислана за направленням після закінчення Кадіївського педагогічного училища Довгопола Тетяна Сергіївна.

З 1981 року по 1983 рік завідувачем ДНЗ працювала Гапоненко Раїса Василівна. В цей період в дитячий садок була направлена на роботу після закінчення Путивлівського педагогічного училища Киричок Людмила Василівна, яка працює до теперішнього часу. В 1983 році також за направленням на роботу була прислана Бондарь Раїса Олександрівна, яка закінчила Харківське педагогічне училище, і яку було призначено завідувачем ДНЗ після виходу на пенсію Гапоненко Р.В., яка до сьогоднішнього часу очолює дошкільну установу. В 1982 році в закладі була відкрита 2 група, яка функціонувала до 1990 року. Дітей в двох групах було 58 осіб.

В 1992 році заклад було передано на баланс Кутьківської с/р (голова с/р Бондарев Олексій Костянтинович).

В період 1992-1993 років було здійснено реконструкцію будівлі дитячого садка, було добудовано котельню, харчоблок та пральну. Було здійснено газифікацію закладу.

В 1997 році дитячий садок знову було передано у власність колгоспу (КСП) «Хвиля революції» (голова КСП Романенко Анатолій Петрович).

В 2003 році знову відбулась передача дошкільного закладу на баланс Кутьківської с/р (голова сільської ради Крейдун Антоніна Олександрівна.).

В 2006 році на території закладу встановили автономне водо забезпечення.

В 2011 році було зроблено реконструкцію системи опалення та газової котельні. На території закладу збудовано тіньовий навіс, замінено повністю огорожу дитячого садка.

 

 

 

 

Ø     Основні досягнення:

В 1996 році коллектив Кутьківського ДНЗ було нагороджено грамотою районної ради з нагоди 25-річчя заснування закладу.

В 2007 році завідувача ДНЗ Бондарь Р.О. було нагороджено грамотою Дворічанської РДА за певні досягнення в системі дошкільної освіти.

В 2009 році за результатами атестації вихователю Киричок Л.В. було присвоєно звання «Старший вихователь».

В 2011 та 2012 роках керівник дошкільного закладу був відмічений грамотами відділу освіти та районної державної адміністрації за досягнення в розвитку дошкільної освіти на селі.

В 2012 році вихователя Киричок Л.В. було відмічено грамотою відділу освіти за виховання та розвиток дітей дошкільного віку.

Але особливим досягненням дошкільного закладу є його вихованці.

Випускниками Кутьківського ДНЗ (ясла-садок) пишаються вихователі та працівники дошкільної установи серед них вчителі: Таран Наталія Петрівна та Колісник Тетяна Іванівна вчителі початкових класів Кутьківської ЗОШ І-ІІ ст., Крейдун Валентина Тихонівна – вчитель історії Кутьківської ЗОШ І-ІІ ст., завідувач ДНЗ Бондарь Раїса Олександрівна.

В рідне село після навчання повернулися і працюють Колісник Сергій Миколайович - виконавчий директор ТОВ «Агротон», Підлужний Сергій Дмитрович - бригадир тракторної бригади та Підлужна Олена Миколаївна - головний бухгалтер ППСВФ «Агро».