Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Топільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Топольок»

Пісківської сільської  ради Дворічанського району

Харківської області

 

Повна назва: Топільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Топольок» Пісківської сільської  ради Дворічанського району  Харківської області

Скорочена: Топільський ДНЗ «Топольок»

Ø     Форма власності: комунальна

Ø     Тип ДНЗ: дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок)

Ø     Тип місцевості: сільська

Ø     Поштова адреса: 62712  Дворічанський район сел. ст. Тополі вул. Центральна, 8

Ø     Завідувач: Строєва Ірина Іванівна

Ø     Мова навчання: російська

Ø     Кількість персоналу: 10 осіб

Ø     Кількість дітей: 41

Ø     Кількість груп: 2 різновікові

Ø     Режим роботи: 5 денний, 9-10 годинний, сезонний

Ø     Групи цілодобового перебування: відсутні

Ø     Телефони: відсутній

Ø     E-mail: відсутній

Ø     Сайт: відсутній

Ø     Нормативна наповнюваність: 53%

Ø     Прийнятих заявок: -

Ø     Заявок від пільговиків: -

Ø     Історія закладу

До 1985 року в сел. Піски функціонував дитячий садок, дата його відкриття не було встановлено і документів про заснування не збереглося.

Щоб забезпечити потреби мешканців Пісківської сільської ради, у центрі селища, поряд з школою та будинком культури, у червні 1985 році було відкрито сучасний двоповерховий дитячий садок.

На час відкриття дитячого садка завідуючою було призначено Севастьянову Ніну Олександрівну, яка керувала ним до 1994 року.

Дитячий садок був розрахований на 90 дітей, функціонувало 3 групи: молодша, середня та старша.

В цей період вихователями працювали Семенцова Н.Д, Севастьянова Л.Д., (молодша група), Переверзєва Н.В., Дзюба К.П., помічниками вихователя - Золотарьова А.М., Даніщева 3. Т., Чиркіна С.А., смачні обіди готувала - Білоцерковська О.М., про здоров'я дітей піклувалась медична сестра - Золотарьова Лариса Михайлівна та Трофімова Н.О., музичний керівник - Радогощін Г.А.

З 1994 року очолює дитячий садок Строєва Ірина Іванівна. Педагог за освітою, скромна, лагідна жінка, приклала багато знань, вмінь і енергії, щоб дитячий садок став справжньою другою домівкою для дошкільнят Пісківської сільської ради.

У середині 90-х років почало занепадати господарство радгоспу «Топільський». Як приміщенню так і роботі дитсадка стало приділятися із сторони радгоспу все менше уваги.

У лютому 1997 року був скорочений штат, люди повинні були шукати іншу роботу. Дошкільний заклад не мав опалення, тому працювали у теплий період. Це були тяжкі часи-виживали, як могли: не працювала каналізація, не було води.

У травні 2002 року дошкільний заклад відновив повноцінне життя завдяки тому, що батьки були зацікавлені у відновленні роботи дитсадка .За підтримкою голови сільської ради Резніченко С.А. було зроблено індивідуальне опалення, кошти на труби збирали всім селом. Були виділені кошти і робота дитсадка відновилася.

Зараз у дитячому садку працює дві різновікові групи для дітей старшого і молодшого віку. Вихователем у старшій групі працює Юркіна Тетяна Володимирівна, педагогічну роботу розпочала у 1991 році, помічником вихователя - Бакунець Людмила Яківна. У другій молодшій групі вихователь - Нямцу Ірина Миколаївна, помічник вихователя - Громова Валентина Вікторівна.

Готовить смачні обіди кухар Гребеневич Світлана Олександрівна.

Педагогічний колектив працює над впровадженням та вивченням Базової програми «Я у Світі». Педагоги дитячого садка здійснюють особистісно - орієнтований підхід до виховання дітей утворюють належні умови для позитивного емоційного ставлення малюка до пізнавальної задачі.

Цікаво проходять в нашому дитячому садку святкові ранки, на яких діти із задоволенням виступають перед батьками, мешканцями селища, школярами.

Протягом ряду років багато уваги приділяється роботі з театрально-художніх здібностей на чолі з музичним керівником Гуштюк Світланою Миколаївною. Щоб допомогти дитині увійти в образ були зшиті чудові костюми і створені декорації. На базі садочку працює танцювальний гурток.

Одним із приорітетних напрямків освітнього процесу в дошкільному закладі є фізичне виховання дітей. Воно спрямоване на охорону і зміцнення здоров'я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму. Тому колектив дотримується режиму роботи. На сучасному етапі слід відмітити, що наш дитячий садочок відчуває турботу та увагу керівництва Пісківської сільської ради. Сільський голова Бакунець Володимир Володимирович та голова фермерського господарства Хавєлов Іван Петрович часто відвідують дитячий садок ,розпитують, як живеться малечі. У 2012 році був зроблений капітальний ремонт першого поверху дитячого садка.

За час існування Топільського ДНЗ виросло не одне покоління дітей і уже їхні діти відвідують наш дитячий заклад. Багато дітей, які ходили до нашого садочка виросли хорошими людьми. Є серед них лікарі, економісти, вчителі, підприємці, робітники різних спеціальностей.

Ми пам'ятаємо всіх! І тих ,кого вже немає поряд з нами. Бо кожен увійшов у історію нашого улюбленого «Тополька», бо всі вони віддали свої серця, свою любов, знання самому найдорожчому в світі - нашим дітям!