Меню сайту

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вільшанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дзвіночок»

Вільшанської сільської  ради Дворічанського району

Харківської області

 

 Повна назва: Вільшанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дзвіночок» Вільшанської сільської ради Дворічанського району Харківської області

Скорочена: Вільшанський ДНЗ «Дзвіночок»

Ø     Тип ДНЗ: дошкільний навчальний заклад( ясла-садок)

Ø     Форма власності: комунальна

Ø     Тип місцевості: сільська

Ø     Поштова адреса: 62732 село Вільшана вулиця Миру,108

Ø     Завідувач: Голубенко Ніна Тихонівна

Ø     Мова навчання: українська

Ø     Кількість персоналу: 7 осіб

Ø     Кількість дітей: 41

Ø     Кількість груп: 2 різновікові

Ø     Режим роботи: 5 денний, 9-10 годинний

Ø     Групи цілодобового перебування: відсутні

Ø     Телефони: 752-81

Ø     E-mail: відсутній

Ø     Сайт: відсутній

Ø     Нормативна наповнюваність: 82%

Ø     Прийнятих заявок: -

Ø     Заявок від пільговиків: -

Історія закладу: Вільшанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дзвіночок» Вільшанської сільської ради Дворічанського району Харківської області заснований у 1967 році загальними зборами працівників колгоспу ім. Дзержинського, і розташовувався дитячий садок в невеликому пристосованому приміщенні. Завідувала дошкільним закладом Шевченко Лідія Артемівна. Дитячий садок працював цілодобово.

З 1983 р. по 1994 рік завідуючою була призначена Погребняк Лідія Кузьмівна, вихователями в цей час працювали Кривенко Олена Василівна та Голубенко Ніна Тихонівна. В цей період в дитячому садку було організовано роботу для 6-річних дітей (нульовий клас).

Кількість дітей збільшувалась, пристосоване приміщення не задовольняло всі потреби населення і тому після капітального ремонту приміщення старої Вільшанської школи дошкільний заклад з 1 вересня 1988 року було переведено туди. Функціонувало 3 постійні і 1 сезонна групи, дітей нараховувалось 110 осіб.

З 1994 по 1997 рік завідуючою ДНЗ призначена Шиян Надія Анатоліївна і прийшла працювати вихователем Бондаренко Інна Анатоліївна. В цей період заклад було передано у власність Вільшанської сільської ради.

В 1997 році на посаду завідуючої було переведено вихователя Голубенко Ніну Тихонівну. В цьому ж році заклад знову передається на баланс КСП «Вільшанське», яке після реорганізації стає ПСП «Вільшанське».

В 2002 році Вільшанський дошкільний навчальний заклад переходить у комунальну власність сільської ради.

На сьогодні в закладі функціонує 2 різновікові групи, навчається і виховується 41 дитина.

Ø     Фотографії закладу:

Ø     Основні досягнення:

 

Вільшанський ДНЗ (ясла-садок) «Дзвіночок» за час свого існування неодноразово займав призові місця в районному огляді – конкурсі готовності закладів освіти до нового навчального року.

Керівник закладу Голубенко Н.Т., вихователь Бондаренко І.А. мають грамоти відділу освіти, районної державної адміністрації та дипломи за представлені роботи на виставку – ярмарок педагогічних ідей.

Вихователь Бондаренко І.А. є керівником районного методичного об’єднання та переможцем районного фестивалю «Вихователь -2012 року» і учасником обласного фестивалю педагогічної майстерності.

Випускники Вільшанського ДНЗ (ясла-садок) «Дзвіночок» працюють в рідному садочку - вихователь Бондаренко І.А. та школі - Мусаєва О.Л. і Колісник С.О. Агрономом в рідному господарстві працює також випускник дитячого садка Власенко А.С., головним бухгалтером Вільшанської сільської ради Герасименко Н.О., економістом сільськогосподарського підприємства Реуцька С.С.

Випускники дошкільного навчального закладу мають різні професії і живуть в різних куточках України та за її межами: Бойко М.А., Жидких В.М., Ушкалов В.І. – військові, Ушкалов В.І. є заступником начальника командира частини, Микитенко Н.Я. завідує аптекою в м. Куп’янську, Саранді Н.М. – вчитель Дворічанської ЗОШ, є переможцем всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Ткачук В.О. свого часу  працював у Франції, Липовий В.М. працює у Данії, Брус О.П.- замісник директора гімназії в м. Тула.